Laren (Gelderland)
Laren (Gelderland) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Laren (Gelderland)
De Viersprong Bed and Breakfast
14 Markeloseweg, Laren (Gelderland), Ολλανδία
Το De Viersprong Bed and Breakfast Laren 4 αστέρων διαθέτει χώρο για πικ-νικ και γήπεδο γκολφ, ενώ Ampsen είναι σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Αυτό το πρόσφατα ανακαινισμένο ξενοδοχείο…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Laren (Gelderland)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Picabella - B&B En Atelier
76 Holterweg, Laren (Gelderland), Ολλανδία
Το Picabella - B&B En Atelier Laren διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ, ενώ Oolde είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Οι πελάτες του ξενοδοχείου μπορούν να παρκάρουν το…
Bed & Breakfast Bij De Wilg
66 Deventerweg, Laren (Gelderland), Ολλανδία
Το Bed & Breakfast Bij De Wilg Laren 3 αστέρων διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ, ενώ Schipbeek είναι σε απόσταση 2 χλμ. Οι πελάτες θα απολαύσουν χορτοφαγικό πρωϊνό στη βεράντα.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Laren (Gelderland)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
B&B Verwoldsehof 'Op De Deel'
Horstweg 1, Laren (Gelderland), Ολλανδία
Η βίλα B&B Verwoldsehof 'Op De Deel' Laren μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με μπάντμιντον, πινγκ πονγκ και ποδηλασία.
Vakantiehuisje Mesland-Loarne
Katgershoek 14, Laren (Gelderland), Ολλανδία
Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το διαμέρισμα Vakantiehuisje Mesland-Loarne επίσης διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο.
Εξαιρετκό
(6 σχόλια)